Crealive

Hakkımızda

crealive

Esnek ve özelleştirilebilir özel e-ticaret altyapıları sunan bir firma olarak markaları içgörü, strateji ve fikirlerle geleceğe taşıyoruz.

Yıllar geçtikçe kazanılan deneyimlere ve güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kuruyoruz. Zorlukları, hedefleri ve daha da önemlisi ölçülebilir başarı kriterlerini anlamak için kulak veriyoruz.

Türkiye'nin en büyük şirketlerinden bazılarını ve uluslararası organizasyonları kapsayan geniş müşteri portföyümüzle gurur duyuyoruz. Crealive'de, küçük ve büyük tüm çözümlere ayrım gözetmeksizin değer veriyoruz.

Crealive, 2005 yılından bu yana başarılı projelerde müşterileriyle işbirliği yapıyor. Omnichannel ve Headless mimarilerinde özelleştirilmiş hizmetler sunarak, ihtiyaçlarınıza uygun altyapılar inşa ediyoruz.

E-ticaret, B2B ve çevrimiçi pazarlama dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde çalışmaya devam ediyoruz. Güncel ve yenilikçi kalmanın zorluğunu benimseyerek, başarılı bir şekilde gelişmeye çalışıyoruz.

Crealive

Değerlerimiz

Yazılım geliştirme ve özel altyapılar alanında değerlerimiz mükemmelliğe olan bağlılığımızın temelini oluşturur. Yalnızca yeniliği kucaklayan değil, aynı zamanda müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için kişiye özel çözümler sunmaya da önem veren bir kültürü teşvik etmekten gurur duyuyoruz.

Özelleştirilebilir Kalma
Dürüstlük
Kalite
Müşteri Odaklı
Şeffaflık
İlişki
crealive

Takımımıza katıl

Biz harika fırsatlar yakalıyoruz, siz de öyle yapmalısınız. Açık pozisyonları keşfedin ve başvurunuzu hemen gönderin. gelişme fırsatı

  • Rekabetçi maaşlar
  • Gelişim fırsatları
  • Sizin için avantajlar
  • Harika bir çalışma ortamı

Bizim için bir projeniz var mı?

Hadi Konuşalım!

Bizim için bir projeniz var mı?
Bize Ulaşın
Dijital ticaretinizi geliştirerek işinizi büyütüyoruz.
Crealive
© 2024 Tüm hakları saklıdır.
Crealive